vineri, ianuarie 3

Anca şi Mădălin



                  

                   Cele mai mari plăceri ale vieţii sunt cele împărtăşite cu alţii! Şi cum să existe o experienţă şi o plăcere mai mare decât ziua nunţii tale, alături de femeia care îţi va deveni soţie, prietenă şi camarad pentru tot restul vieţii, alături de bărbatul care îţi va fi confidentul, iubitul şi curajosul în care te poţi încredinţa în toate momentele?!
                   Suntem binecuvântaţi că am putut participa împreună cu mirii şi cu toţi invitaţii lor la aceste momente emoţionante şi unice, în mâinile noastre şi în toată experienţa noastră se află amintirile lor, ce le vor supravieţui lor şi noua tuturor, amintiri care trebuie să suprindă emoţia aşa cum a fost!
                   Este plăcut să colaborezi cu astfel de oameni frumoşi, îndrăgostiţi şi atenţi unul cu celălalt, aşa cum sunt Anca şi Mădălin. Oameni simpli şi binecuvântaţi cu o familie frumoasă, alături de invitaţii lor.
                   Cu drag vă mulţumim că v-am fost alături într-unul din cele mai fericite momente din viaţa voastră şi cu mare drag va urăm să vă bucuraţi de o căsnicie împlinită cu multe lucruri frumoase!

Casă de piatră!



Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu