sâmbătă, decembrie 28

Corina şi Valentin



               Vrei să fii soţia mea?


               Mereu aceeaşi întrebare: “Vrei să fii soţia mea?”…. dar întotdeauna alt şi alt mod de a o spune, altă şi altă emoţie în glas, alt moment al zilei bine stabilit şi alte, dar cât de multe alte emoţii!  Cred că este întrebarea cea mai plăcută din lume, în oricâte limbi ar fi ea tradusă.

               Cred că orice cuplu îşi aduce aminte cu plăcere şi amuzament de pregătirile şi stresul de dinaintea nuntii, dar Corina şi Valentin îşi vor aduce aminte cu siguranţă pentru că au fost doar ei doi care s-au ocupat de întreg evenimentul. Valentin, nu numai că este un bărbat deosebit, dar a fost şi un mire foarte implicat în tot ceea ce a însemnat detalii şi aranjamente pentru ziua de 31 august.




                După această zi ne-am făcut cu toţii curaj şi ne-am reântâlnit la un Trash the Dress care s-a dovedit mult peste aşteptările noastre pentru o zi vântoasă, înnorată şi cu câteva picături de ploaie ce ameninţau sfârşitul ttd-ului. Dar a ieşit soarele, un soare frumos care cu razele lui le-a mângâiat chipurile aducându-le zâmbetul pe buze.


                   
              
                  Pentru Corina şi Valentin, cu drag vă las să rememoraţi o parte din frumuseţea zilei voastre de nuntă.

                 Să fiţi sănătoşi şi să îmbătrâniţi frumos împreună!





Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu