vineri, decembrie 27

Melania şi Marius



Love the dress în Curtea de Argeş

            Melania şi Marius şi povestea continuă toată viaţa lor. Ne-am reântâlnit într-o după-amiază pur şi simplu delicioasă de toamnă, nu ne gândeam să fie atât de cald şi de plăcut în ziua când ne-am propus să facem love the dress-ul. Dar vremea a ţinut cu noi iar soarele ne-a încărcat pe toţi de energie şi am pornit spre prima locţie aleasă. După-amiaza a fost relaxantă şi spornică,  Mănăstirea Meşterul Manole , împrejurimile oraşului precum şi Gara Regala au fost  locaţii perfecte pentru buna desfăşurare a evenimentului iar ei s-au comportat mai mult decât exemplar zâmbetul şi voia bună nu a dispărut de pe buzele lor.
            Aşa sunt ei, aşa... frumoşi, sinceri, liniştiţi şi bucuroşi că se iubesc şi sunt împreună. Doar privind puţin la cât de cald zâmbesc şi cum se privesc, i-ai putea invidia că au puterea şi înţelepciunea de a întelege viaţa aceasta minunată şi că iau de la ea tot ce este mai bun. 

Exemplu bun de urmat!

Melania şi Marius, casă de piatră!




Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu